Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi, Laudoracing-Model 1:18

LM119A

Nový produkt

Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi, LM119A , barva bílá - resinové modely aut Laudoracing-Model 1:18. Modely aut Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi mají v limitované edici stanoven počet 999 vyrobených kusů. Resinové modely aut Laudoracing-Model jsou licencované a jsou vyráběny výhradně v sériích o malém počtu vyrobených kusů. Společnost Laudoracing-Models vyrábí modely aut značek např. Fiat, Lancia, Alfa Romeo či Autobianchi.

Více informací

4 400,00 Kč

Parametry

Délka modelu16,78 cm
Šířka modelu7,45 cm
Výška modelu7,33 cm
Hmotnost autíčka0,9 kg
UpozorněníModely aut nejsou určené pro osoby mladší 14 let
Velikost krabice30 x 17 x 12,5 cm
EAN-130833300631755

Více informací

Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi LM119A - modely aut Laudoracing-Model

Modely aut Laudoracing-Model 1:18 - Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi, LM119A, barva bílá. Výrobce Laudoracing-Models, měřítko 1:18. Osobní modely aut Autobianchi La Bianchina Di Fantozzi mají v limitované edici stanoven počet 999 vyrobených kusů! Modely aut mají karoserii vyrobenou z resinu a nemají žádné otevíratelné části (dveře, kapotu apod.). Modely aut na obrázcích jsou prototypy, během produkční výroby dojde ke zlepšení detailů autíček.

Resinové modely aut Laudoracing-Model potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy v kombinaci s tím, že se jedná o modely aut vyráběné pouze v omezeném množství, což zvyšuje jejich sběratelskou hodnotu. Resinové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce a jsou pečlivě lakovány. Laudoracing-Models vyrábí své modely aut primárně pro sběratele, kteří sbírají modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Lancia nebo Autobianchi. Modely aut Laudoracing-Model jsou hlavně modely aut italských automobilek, které jsme mohli vidět i na našich silnicích a vyráběly se až do 90. let 20. století.

Další modely aut v této kategorii v počtu 4 ks: