Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica, Laudoracing-Model 1:18

LM102B

Nový produkt

Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica H.Toivonen - resinové rally modely aut Laudoracing-Model 1:18. Modely aut Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica řidič H.Toivonen byly vyrobeny v počtu pouze 150 kusů! Resinové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny pouze v limitovaných edicích. Modely aut Laudoracing-Model jsou licencované pro modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat nebo Lancia.

Více informací

Na objednávku (20 dnů)

3 400,00 Kč

Modely aut mají následující parametry:

Celková hmotnost balení 1,1 kg

Více informací

Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica H.Toivonen - modely aut Laudoracing-Model

Rally modely aut Laudoracing-Model 1:18 - Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica řidič H.Toivonen. Výrobce Laudoracing-Models, měřítko 1:18. Rally modely aut Fiat Uno Turbo i.e. GR.A 1986 Test Corsica H.Toivonen byly vyrobeny v počtu pouze 150 kusů! Spoustě sběratelů přesně takové modely aut z limitovaných edicí chybí v jejich sbírkách. Modely aut mají karoserii vyrobenou z resinu a nemají žádné otevírací části (dveře, kapotu apod.).

Resinové rally modely aut Laudoracing-Model potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy v kombinaci s tím, že se jedná o rally modely aut v limitovaných edicích. Resinové rally modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce a jsou pečlivě lakovány. Laudoracing-Models vyrábí své modely aut pouze v limitovaných edicích pro sběratele, kteří sbírají modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Lancia nebo Autobianchi. Modely aut Laudoracing-Model jsou hlavně modely aut italských automobilek, které jsme mohli vidět i na našich silnicích a vyráběly se v 70. až 90. letech 20. století.

4 ks ještě zbývá v této kategorii. Prohlédněte si i další modely aut: