Nájezdy na přívěs, Laudoracing Model 1:18

LM14AC

Nový produkt

Nájezdy na přívěs, LM14AC - resinové modely aut Laudoracing-Model 1:18. Příslušenství pro modely aut - nájezdy na přívěs budou vyrobeny v limitované edici. Příslušenství pro resinové modely aut Laudoracing-Model je vyráběné v sériích o malém počtu vyrobených kusů.

Více informací

Na objednávku (cca 30 dnů)

150,00 Kč

Parametry

UpozorněníModely aut ani příslušenství nejsou určené pro osoby mladší 14 let

Více informací

Nájezdy na přívěs LM14AC - modely aut Laudoracing-Model

Příslušenství pro modely aut Laudoracing-Model 1:18 - nájezdy na přívěs, LM14AC. Výrobce Laudoracing-Models, měřítko 1:18. Příslušenství pro modely aut - nájezdy na přívěs budou vyrobeny v limitované edici. Příslušenství pro modely aut je vyrobené z resinu.

Resinové modely aut Laudoracing-Model potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy v kombinaci s tím, že se jedná o modely aut vyráběné pouze v omezeném množství, což zvyšuje jejich sběratelskou hodnotu. Resinové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce a jsou pečlivě lakovány. Laudoracing-Models vyrábí své modely aut primárně pro sběratele, kteří sbírají modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Lancia nebo Ellebi. Modely aut Laudoracing-Model jsou hlavně modely aut italských automobilek, které jsme mohli vidět i na našich silnicích a vyráběly se od 60. let 20. století.

Příslušenství

4 other products in the same category: