CARS4FUN modely aut - velkoobchod

Dovážíme modely aut LAUDORACING-MODEL přímo od výrobce a prodáváme je v České republice a na Slovensku. Modely aut LAUDORACING-MODEL prodáváme jako velkoobchod s modely aut i jako maloobchod s modely aut. Velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům umožňujeme modely aut nakoupit s osobním převzetím a platbou na náš bankovní účet, nebo modely aut doručujeme naším kurýrem, Českou poštou, Zásilkovnou či externí kurýrní službou.

Velkoobchodní spolupráce

Obchody s modely aut (prodejci s kamennými prodejnami i eshopy) se u nás mohou zaregistrovat a nakupovat námi dovážené modely aut. My si jako velkoobchod s modely aut neklademe žádné podmínky ohledně nutnosti pravidelných minimálních obratů, nebo nutnosti vlastnit kamennou prodejnu.

Registrace jako velkoobchod

Obchodníci s modely aut u nás mohou nakupovat s registrací, nebo bez registrace. V případě registrace bude obchodníkům zpřístupněna velkoobchodní sleva pro jednotlivéh modely aut po jejich přihlášení do našeho systému. V případě nákupů bez registrace bude velkoobchodní sleva přidělena ručně na základě konkrétní objednávky s modely aut a na základě objemu předchozích objednávek.

Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny se odvíjí od pravidelnosti objednávek autíček a jejich velikosti. Obchodník se může zavázat k pravidelným objednávkám s novinkovými modely aut. Tento závazek bude zohledněn vyšší velkoobchodní slevou. Výši velkoobchodní slevy také ovlivňuje celkový objem všech objednávek s modely aut a také velikost aktuální objednávky s modely aut.

Platba a dodání velkoobchodních objednávek

Objednané modely aut je možné dodat za stejných podmínek, jako standardní maloobchodní zásilky. Bližší informace viz dokument Doprava a platby. Zaplatit za objednané modely aut fakturou s posunutou splatností je možné pouze u ověřených odběratelů.