Modely aut Laudoracing-Model

Modely aut italských značek od Laudoracing-Models

Modely aut Laudoracing-Model existují od roku 2011. Laudoracing-Models začal vyrábět nejprve modely aut v měřítku 1:24 (např. modely aut Fiat 128 Coupe nebo rychle vyprodané modely aut Fiat 127). Na konci roku 2013 začal Laudoracing-Models vyrábět modely aut v měřítku 1:18. Jako první modely aut v měřítku 1:18 byly vyrobeny modely aut Fiat Uno Turbo i.e. ve dvou variantách (z roku 1985 a z roku 1987) a modely aut Alfa Romeo 75 3.0 V6 ve 3 barvách (červené, černé a stříbrné). Momentálně vyrábí Laudoracing-Models také modely aut v měřítku 1:6, 1:12 a 1:64.

Modely aut Laudoracing-Model jsou sběratelské modely aut, které mají karoserii vyrobenou z resinu. Z toho důvodu nemají tyto modely aut žádné otevíratelné části karoserie. To může na první pohled působit jako nevýhoda, ale na druhou stranu se s resinem daleko lépe pracuje a snáz se tvaruje, takže je možné na resinové karoserii udělat více detailů. A díky tomu, že tyto modely aut nemají otevíratelné žádné části karoserie, tak nemají žádné velké spáry např. mezi dveřmi a bokem karoserie a s propracovanějšími detaily vypadají modely aut realističtěji.

Laudoracing-Models vyrábí primárně resinové modely aut italské provenience z 20. století. Mnohá tato auta jsme potkávali i na silnicích někdejšího Československa, a i v dnešní době je možné na tato auta občas narazit. Tyto modely aut jsou vyráběny pod značkou Laudoracing-Model. V našem eshopu najdete všechny aktuálně nabízené modely aut Laudoracing-Model, dále také modely aut, které se teprve připravují do výroby, i modely aut, které jsou u Laudoracing-Models již vyprodané. Aktuální nabídka obsahuje modely aut následujících automobilek, značek a kategorií:

Modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny ve spolupráci s výrobci aut a díky tomu je možné připravovat modely aut do výroby s ohledem na všechny detaily. To jde mimo jiné i díky původním výkresům, kresbám a fotodokumentaci. Design je důležitým krokem k dosažení bezprecedentních detailů, které charakterizují modely aut Laudoracing-Model.

Při samotné realizaci každého prototypu je zkombinováno řemeslné zpracování a inovace pro dosažení dokonalosti všech detailů. S tímto cílem jsou vyvíjena technologická řešení přizpůsobená všem specifickým potřebám. Modely aut následně přechází do fáze výroby a jsou lakovány pomocí obdobného systému, který se využívá pro standardní automobily. Nakonec jsou jednotlivé modely aut ručně sestaveny odborným personálem.

Modely aut Laudoracing-Model nejsou hračky, ale sběratelské modely aut

Modely aut Laudoracing-Model nejsou hračky, ani nejsou určené ke hraní! Jedná se o sběratelské modely aut určené pro sběratele starší 14 let. Malým dětem hrozí nebezpečí např. při vdechnutí malých odlomených částí, jako jsou třeba zpětná zrcátka!

Modely aut Laudoracing-Model mají své webové stránky v češtině zde: www.laudoracing-model.cz