CARS4FUN velkoobchod s modely aut

Jsme oficiální distributor LAUDORACING-MODEL pro Českou republiku. Modely aut Laudoracing-Model prodáváme jako velkoobchod s modely aut i maloobchod s modely aut. Velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům umožňujeme modely aut objednat a převzít osobně, nebo na kterémkoli výdejním místě Zásilkovna.

Velkoobchodní spolupráce

Obchody s modely aut (prodejci s kamennými prodejnami i eshopy) se u nás můžou zaregistrovat a nakupovat námi dovážené modely aut. My jako velkoobchod s modely aut neklademe žádné podmínky ohledně nutnosti pravidelných minimálních obratů, nebo nutnosti vlastnit klasickou prodejnu. Jediná podmínka je, že obchody nebudou svým zákazníkům prodávat modely aut nakoupené u nás za nižší cenu, než je námi doporučená maloobchodní cena.

Registrace jako velkoobchod

Všichni obchodníci s modely aut, kteří od nás chtějí odebírat modely aut jako velkoobchod, se musí zaregistrovat na našich stránkách. Po dokončení registrace uvidí doporučené maloobchodní ceny pro všechny námi dovážené modely aut. Po ověření živnostenského oprávnění (např. emailem) budou aktivovány velkoobchodní ceny s příslušnou slevou dle výše a pravidelnosti obratu.

Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny se odvíjí od pravidelnosti objednávek a jejich velikosti. Pokud se obchodník zaváže, že bude odebírat pravidelně modely aut v určitém minimálním množství, bude mít jednotlivé modely aut levnější, než obchodník bez závazku. Obchodník se závazkem i bez závazku může dostat ještě dodatečnou slevu za celou objednávku s modely aut.

Platba a dodání velkoobchodních objednávek

Objednané modely aut je možné osobně převzít a zaplatit na adrese provozovatele (zdarma), po předchozí domluvě je možné v rámci Prahy dovézt objednané modely aut za individuální příplatek naším kurýrem. Objednané modely aut je také možné převzít a zaplatit na výdejních místech sítě Zásilkovna.cz (s příplatkem 70 Kč pro ČR a 120 Kč - cca 4,5 Eura pro Slovensko), nebo doručit prostřednictvím České pošty (s příplatkem 110 Kč v případě platby předem na náš bankovní účet a nebo 160 Kč v případě platby na dobírku). Aktuální seznam výdejních míst je dostupný na www.zasilkovna.cz a v dialogu při zadávání objednávky. Celkový počet výdejních míst Zásilkovny v ČR a na Slovensku je vyšší než 500. Zaplatit za objednané modely aut fakturou je možné v případě ověřených odběratelů.