Jak si modely aut vyzvednout v Zásilkovně?

Výdejní místa Zásilkovna CZ a Zásielkovňa SK

Zásilkovna.cz

Možná se ptáte, z jakých důvodů jsme pro náš eshop s modely aut zvolili spolupráci právě se sítí výdejních míst Zásilkovna.cz. Hlavní prioritou pro nás bylo vybrat takového partnera, který nabízí kromě rychlé a kvalitní přepravy také velké množství výdejních míst v ČR i na Slovensku, na kterých si můžete osobně vyzvednout své objednané modely aut. A právě proto jsme zvolili Zásilkovnu, která stále otevírá další a další nová výdejní místa. Celkový počet výdejních míst a výdejních boxů Z-BOX v České republice překročil číslo 9.000 a na Slovensku 2.600! To pro vás, naše zákazníky, znamená více než 11.500 možností v ČR a na Slovensku, kde si můžete své modely aut osobně vyzvednout a zaplatit v hotovosti a obvykle i platební kartou. A tím výhody zdaleka nekončí! Podívejte se na další důvody, proč jsme začali doručovat objednané modely aut i přes síť výdejních míst Zásilkovna.cz:

  • Nižší náklady za poštovné za objednané modely aut.
  • Rychlejší nebo srovnatelné doručení v porovnání s doručením prostřednictvím České pošty.
  • V ceně služby jsou zahrnuty SMS a emailové informace o průběhu doručování a o tom, že objednané modely aut jsou připraveny k vyzvednutí. Součástí SMS je také heslo, potřebné pro vyzvednutí zásilky (tyto informace zasílá přímo Zásilkovna.cz) a díky tomu může zásilku s modely aut vyzvednout kdokoli z Vaší rodiny nebo přátel, komu řeknete jméno a heslo.
  • Objednané modely aut si můžete vyzvednout v profesionálních obchodních prostorách bez front a zbytečné administrativy. Otevřeno bývá obvykle déle, než mají otevřeno pobočky České pošty, parkování v blízkosti výdejních míst je obvykle bez problémů.
  • Můžete si nechat doručit objednané modely aut i do výdejních míst na Slovensku za ceny srovnatelné s poštovným České pošty platným při doručování zásilek v rámci ČR!

Zde najdete aktuální seznam výdejních míst. Pokud si u nás objednáte modely aut a chcete využít doručení na některé výdejní místo systému Zásilkovna.cz, vyberte si prosím z tohoto seznamu výdejní místo, na které Vám máme objednané modely aut doručit. Tento seznam je dostupný i v průběhu objednávky poté, co si vyberete modely aut, zadáte své kontaktní údaje potřebné pro doručení Vaší objednávky a zvolíte doručení prostřednictvím výdejních míst Zásilkovna.cz. Na takto zvoleném výdejním místě si objednané modely aut vyzvednete a zaplatíte poté, co Vám Zásilkovna zašle SMS a email s informací o možném převzetí a s jednorázovým heslem pro ověření, že jste si modely aut objednali právě Vy.

Zásilkovna domů

Zásilkovna spustila také doručování na jakoukoli adresu v České republice i na Slovensku, to znamená, že si můžete nechat objednané modely aut doručit nejen domů, ale třeba i do kanceláře, do zaměstnání na recepci a podobně. Zásilkovna spustila tuto možnost kvůli tomu, že dřívější řešení s předáváním zásilek externím kurýrním společnostem se neosvědčilo a proto Zásilkovna začala doručovat zásilky na adresy v ČR svými vlastními silami.

Jak přesně proběhne doručení? Kurýr Zásilkovny vám modely aut doručí na vámi zadanou adresu. O čase doručování vás bude informovat přímo Zásilkovna, a to prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které následně sdělíte řidiči.

Důležité upozornění: na výdejních místech Zásilkovna.cz můžete pouze převzít a zaplatit objednané modely aut. Případné pozdější reklamace je nutné vždy řešit přímo s naším eshopem CARS4FUN modely aut. Pracovníci výdejních míst Vám nemohou s reklamacemi pomoci.
Děkujeme za pochopení.