Nájezdy na přívěs, Laudoracing Model 1:18

LM14AC

Nový produkt

Nájezdy na přívěs, LM14AC - resinové modely aut Laudoracing-Model 1:18. Příslušenství pro modely aut - nájezdy na přívěs budou vyrobeny v limitované edici. Příslušenství pro resinové modely aut Laudoracing-Model je vyráběné v sériích o malém počtu vyrobených kusů.

Více informací

150,00 Kč

Parametry

UpozorněníModely aut ani příslušenství nejsou určené pro osoby mladší 14 let

Více informací

Nájezdy na přívěs LM14AC - modely aut Laudoracing-Model

Příslušenství pro modely aut Laudoracing-Model 1:18 - nájezdy na přívěs, LM14AC. Výrobce Laudoracing-Models, měřítko 1:18. Příslušenství pro modely aut - nájezdy na přívěs budou vyrobeny v limitované edici. Příslušenství pro modely aut je vyrobené z resinu.

Resinové modely aut Laudoracing-Model potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy v kombinaci s tím, že se jedná o modely aut vyráběné pouze v omezeném množství, což zvyšuje jejich sběratelskou hodnotu. Resinové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce a jsou pečlivě lakovány. Laudoracing-Models vyrábí své modely aut primárně pro sběratele, kteří sbírají modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Lancia nebo Ellebi. Modely aut Laudoracing-Model jsou hlavně modely aut italských automobilek, které jsme mohli vidět i na našich silnicích a vyráběly se od 60. let 20. století.

Příslušenství

Další modely aut v této kategorii v počtu 6 ks: