Přívěs (Trailer) Ellebi Car Transport, Laudoracing-Model 1:18

LM111

Nový produkt

Přívěs (Trailer) Ellebi Car Transport barva stříbrná - resinové užitkové modely aut Laudoracing-Model v měřítku 1:18. Resinové užitkové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny pouze v limitovaných edicích. Modely aut Ellebi Car Transport byly ve stříbrné barvě vyrobeny v počtu pouze 600 kusů! Modely aut Laudoracing-Model jsou licencované pro modely aut různých značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Seat či Citroën.

Více informací

1 500,00 Kč

Parametry

Délka modelu30,5 cm
Šířka modelu11,5 cm
Výška modelu3,7 cm
Hmotnost modelu300 g
Krabice je dlouhá35 cm
Krabice je široká14 cm
Krabice je vysoká8,5 cm
Celková hmotnost balení0,5 kg
Licence autíčkaFCA Group (FCA Group Companies Official Licensed Product)
UpozorněníModely aut nejsou určené pro osoby mladší 14 let

Více informací

Trailer Ellebi Car Transport LM111 - modely aut Laudoracing-Model

Užitkové modely aut Laudoracing-Model 1:18 - Trailer Ellebi Car Transport barva sříbrná. Výrobce Laudoracing-Models, měřítko 1:18. Užitkové modely aut Ellebi Car Transport byly ve stříbrné barvě vyrobeny v počtu pouze 600 kusů! Modely aut z limitovaných edic o malém počtu vyrobených kusů mají pro sběratele velkou sběratelskou hodnotu. Modely aut Lauroracing-Model mají karoserii vyrobenou z resinu. K tomuto přívěsu si můžete objednat příslušenství - nájezdy. Více zde: http://www.cars4fun.cz/cs/prislusenstvi-pro-modely-aut/178-najezdy-na-prives-laudoracing-model-118.html

Resinové užitkové modely aut Laudoracing-Model potěší spoustu sběratelů kvalitou povrchové úpravy i tím, že se jedná o užitkové modely aut v limitovaných edicích. Resinové užitkové modely aut Laudoracing-Model jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce a jsou pečlivě lakovány. Laudoracing-Models vyrábí své modely aut v limitovaných edicích pro sběratele, kteří sbírají modely aut italských značek, např. Alfa Romeo, Fiat, Lancia nebo Autobianchi, případně jejich licencované verze značek Seat nebo Citroën. Modely aut Laudoracing-Model jsou hlavně modely aut italských automobilek, které jsme mohli vidět i na našich silnicích a vyráběly se od konce 60. až do 90. let 20. století.

Příslušenství

Další modely aut v této kategorii v počtu 23 ks: